235/35R19 91Y SPORTIVA Z35

SPORTIVA
-10%

235/35R19 91Y SPORTIVA Z35

235/35R19 91Y SPORTIVA Z35

3,879.00 ден

На лагер

3,879.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA003888 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

35

Дијаметар

R19

Сезона

Летна

Бренд

SPORTIVA

Тежински индекс

91

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: