255/45R19 100V PILOT ALPIN PA4 N1 GRNX

MICHELIN
-10%

255/45R19 100V PILOT ALPIN PA4 N1 GRNX

255/45R19 100V PILOT ALPIN PA4 N1 GRNX

17,253.00 ден

На лагер

17,253.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007606 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Alpin PA4

Тежински индекс

100

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: