255/45R20 105Y PC6 XL

CONTINENTAL
-10%

255/45R20 105Y PC6 XL

255/45R20 105Y PC6 XL

16,758.00 ден

На лагер

16,758.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015708 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

255

Профил

45

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: