295/35R20 105Y RXMOTION U11 XL

ROADX

295/35R20 105Y RXMOTION U11 XL

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6.640 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019171 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

295

Профил

35

Дијаметар

R20

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

105

Брзински индекс

Y

RR

C

WR

C

Noise

73

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.