185/55R15 82H ROAD PERFORMANCE

RIKEN

185/55R15 82H ROAD PERFORMANCE

185/55R15 82H ROAD PERFORMANCE

3,320.00 ден

На лагер

3,320.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011072 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: