215/65R16 98T D694

BRIDGESTONE

215/65R16 98T D694

215/65R16 98T D694

4,770.00 ден

На лагер

4,770.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA005540 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BRIDGESTONE

Тежински индекс

98

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: