215/70R16 100T SNOW GRABBER TL

GENERAL TIRE

215/70R16 100T SNOW GRABBER TL

215/70R16 100T SNOW GRABBER TL

5,280.00 ден

На лагер

5,280.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006689 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

70

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Snow Grabber

Тежински индекс

100

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: