275/40R22 107Y P-ZERO(*)ncs XL

PIRELLI
-10%

275/40R22 107Y P-ZERO(*)ncs XL

275/40R22 107Y P-ZERO(*)ncs XL

19,557.00 ден

На лагер

19,557.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500907 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

40

Дијаметар

R22

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P-ZERO (PZ4)

Додадовте производ во Вашата кошничка: