165/70R14 81T NANO ENERGY 3

TOYO

165/70R14 81T NANO ENERGY 3

165/70R14 81T NANO ENERGY 3

3,210.00 ден

На лагер

3,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022475 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

165

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

NANO ENERGY 3

Тежински индекс

81

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: