195/65R15 91H ALT WIN 3 XL

GENERAL TIRE

195/65R15 91H ALT WIN 3 XL

195/65R15 91H ALT WIN 3 XL

3,760.00 ден

На лагер

3,760.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024207 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax Winter 3

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: