215/50R18 92V Snowproof P

NOKIAN
-10%

215/50R18 92V Snowproof P

215/50R18 92V Snowproof P

10,791.00 ден

На лагер

10,791.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023367 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

SNOWPROOF P

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: