275/45R21 107Y Latitude Sport 3 MO-S AC

MICHELIN
-10%

275/45R21 107Y Latitude Sport 3 MO-S AC

275/45R21 107Y Latitude Sport 3 MO-S AC

21,249.00 ден

На лагер

21,249.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501127 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

275

Профил

45

Дијаметар

R21

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

LATITUDE SPORT 3 AC

Тежински индекс

107

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: