205/45R17 84W ContiSportContact 3 SSR *

CONTINENTAL
-10%

205/45R17 84W ContiSportContact 3 SSR *

205/45R17 84W ContiSportContact 3 SSR *

10,170.00 ден

На лагер

10,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500246 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiSportContact 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: