235/40R18 95W RXMOTION U11 XL

OUTLET 2019
ROADX
-20%

235/40R18 95W RXMOTION U11 XL

235/40R18 95W RXMOTION U11 XL

3,192.00 ден

На лагер

3,192.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019202-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

40

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: